विजी प्रतिष्ठानको अध्यक्ष बने, को-को समेटिए कार्यसमितिमा ?

  सुमेरु संबाददाता

सोलुखुम्बु।

राष्ट्रिय लोक तथा दोहोरी गीत प्रतिष्ठानको अध्यक्षमा रमेश बिजी निर्वाचित भएका छन्। आइतबार पोखरामा आयोजित लोक तथा दोहोरी गीत प्रतिष्ठानको निर्वाचनमा प्रतिस्पर्धी विष्णु खत्रीलाई ३९ मतले पछि पार्दै उनी अध्यक्षमा निर्वाचित भएका थिए।

मिति- २०७६ मंसिर ६,७ र ८ गते
स्थान- पोखरा सभागृह
जम्मा भोट १३४८ मा ११३७ खसेको भोट

०१- अध्यक्ष- रमेश बि.जी. (विजयी)
०२- बरिस्ठ उपाध्यक्ष- रिता थापा मगर (निर्विरोध)
०३- प्रथम उपाध्यक्ष- पशुपति शर्मा (निर्विरोध)
०४- दितिया उपाध्यक्ष- रामजी खाण (निर्विरोध)
०५- तृतीय उपाध्यक्ष- दिपक खड्का क्षेत्री (निर्विरोध)
०६- महिला उपाध्यक्ष- राधिका हमाल (निर्विरोध)
०७- महासचिव- सुवास के.सी (निर्विरोध)

उपमहासचिव- (२ जना)
०८- शिव हमाल (निर्विरोध)
०९- शंकर वि.सी (निर्विरोध)

१०- कोषाध्यक्ष- राजु ढकाल= ७३७ मत (विजयी)
११- सह-कोषाध्यक्ष- ईश्वरी प्रसाद भुसाल (विजयी)
१२- सह-कोषाध्यक्ष- पुर्णकला वि.सी (निर्विरोध)
१३- सचिव संगठानिक- खुमन अधिकारी (निर्विरोध)
१४- सचिव प्रशासनिक- कृष्ण रेउले (विजयी)
१५- सचिव महिला- जमुना राना (निर्विरोध)

सचिव (खुल्लातर्फ- ७ जना)
१६- जीवन दाहाल- (विजयी)
१७- प्रचण्ड जि.सी- (विजयी)
१८- रमेश राज भट्टराई- (विजयी)
१९- विनोद बाजुराली- (विजयी)
२०- वसन्त थापा- (विजयी)
२१- कुलेन्द्र विश्वकर्मा- (विजयी)
२१- हरि डाँगी- (विजयी)
२२- पुष्कल शर्मा- (विजयी)

केन्द्रिय सदस्य (खुल्लातर्फ १२ जना)
२३- देवी घर्ती- (विजयी)
२४- पि. एन सापकोटा- (विजयी)
२५- दिपक गरौजा मगर- (विजयी)
२६- याम क्षेत्री- (विजयी)
२७- सागर गुरुङ- (विजयी)
२८- युवराज मगर- (विजयी)
२९- पुरुषोत्तम भण्डारी- (विजयी)
३०- प्रकाश सपूत- (विजयी)
३१- प्रकाश भट्ट- (विजयी)
३२- बिक्रम थापा- (विजयी)
३३- विमल अधिकारी- (विजयी)
३४- महेन्द्र गौतम- (विजयी)

केन्द्रिय सदस्य (आरक्षित महिला ७ जना)
३५- सरला पाण्डे- (विजयी)
३६- जानकी तारमी मगर- (विजयी)
३७- अञ्जली अधिकारी- (विजयी)
३८- अमृता लुङ्गेली मगर- (विजयी)
३९- सम्झना लामिछाने मगर- (विजयी)
४०- सीता राना- (विजयी)
४१- जुना श्रीस मगर- (विजयी)

केन्द्रिय सदस्य (भूगोल/ प्रदेश ७ जना)
४२- बिष्णु प्रसाद घिमिरे (प्रदेश नं. १ निर्विरोध)
४३- ईश्वरी प्रसाद पन्त (प्रदेश नं. २ निर्विरोध)
४४- हिमाल घले (प्रदेश नं. ३ निर्विरोध)
४५- तारानाथ आचार्य (गण्डकी प्रदेश)- (विजयी)
४६- सन्दिप न्यौपाने (प्रदेश नं. ५ निर्विरोध)
४७- उत्तम शर्मा (कर्णाली प्रदेश निर्विरोध)
४८- नवीन धामी (सुदुरपश्चिम प्रदेश)- (विजयी)

केन्द्रिय सदस्य (उपत्यका समन्वय समिति १ जना)
४९- राजकुमार रायमाझी (निर्विरोध)

केन्द्रिय सदस्य (विदेश शाखा २ जना)
५०- रामकृष्ण बम मल्ल- (विजयी)
५१- ईश्वरी घिमिरे- (विजयी)

तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार